My Arousing Heart
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My Arousing Heart


 
PortalHomeSearchLatest imagesRegisterLog in

Share
 

 Kinezi postavili hotel na sam vrh planine

View previous topic View next topic Go down 
Message
My Arousing Heart
My Arousing Heart
 
 

Posts155
Reputation4
Join date2017-02-16

Kinezi postavili hotel na sam vrh planine Empty
PostSubject: Kinezi postavili hotel na sam vrh planine   Kinezi postavili hotel na sam vrh planine I_icon_minitimeThu Feb 11, 2021 7:13 pm

U Pingđijangu u Kini izgrađen je hotel “Eagle Rock Cliffs Hotel“ na samom planinskom vrhu, na mestu obraslom gustom šumom, odakle se pruža savršen pogled na netaknutu prirodu koja se svuda uokolo pruža u nedogled.

Kinezi postavili hotel na sam vrh planine 1424-teleporter_Eagle_Rock_Cliffs_Hotel

Projekat se sada nalazi u završnoj trećoj fazi čiji je cilj formiranje luksuznog turističkog kompleksa koji će biti daleko od očiju javnosti. Kompleks čine tri prepoznatljive strukture kojima je namenjena različita funkcija.

Kinezi postavili hotel na sam vrh planine Teleporter_Eagle_Rock_Cliffs_Hotel2

Prvi deo ovog hotelskog kompleksa, nazvan Dinghui, odnosi se na najveću zgradu sa luksuznim apartmanima, koja je smeštena na sam greben planine. Okrugla zgrada Janšang raspolaže sa hotelskim sobama, dok je Zijah struktura na otvorenom prostoru, namenjena za slavlja, venčanja, poslovne konferencije i slične događaje.

Kinezi postavili hotel na sam vrh planine Teleporter_Eagle_Rock_Cliffs_Hotel3

Na terasi zgrade Dinghui nalazi se i bazen dug 122 metra, koji gostima pruža fantastičan pogled na neverovatne prirodne krajolike kojima je okružen. Ceo kompleks karakteriše jednostavan dizajn i prirodni materijali poput kamena i drveta, koji se savršeno uklapaju u ambijent okolnih reka i brda prekrivenih bambusovim šumama.
Back to top Go down
 
Kinezi postavili hotel na sam vrh planine
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
My Arousing Heart :: MY AROUSING HEART MAGAZIN :: Putovanja-
Jump to: